Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.

Günübirlik Kartalkaya Turu

Hergün Kesin Kalkışlıdır

Ara


Günübirlik Kartalkaya Turu

(Hergün Kesin Kalkışlıdır)

 

  • Hergün Kesin Kalkışlıdır.
  • İndirimli Sınırsız Ski-pass Alma İmkanı
  • Lüks Turizm Otobüsleri İle Ulaşım
  • Lunch Box Kahvaltı Paketi
  • Kayak Kıyafeti Kiralama İmkanı
  • Kayak Ekipmanları Kiralama İmkanı

Araç Kalkış Noktaları 

03:00 Beylikdüzü Migros Önü
03:10 Avcılar Otobüs Durağı
03:30 Ataköy Atrium Önü
03:45 Mecidiyeköy Otobüs Durakları
04:00 Etiler Akmerkez Ulus Kapısı
04:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
04:35 Bostancı Otobüs Durağı
04:40 Kartal Köprüsü Altı
05:00 Gebze Center Önü
05:15 İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı)

Kartalkaya'dan Dönüş
17:00 Dönüş Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizle Haftanın Her Günü Kesin kalkışlı olarak sabahları belirtilen saatlerde buluşup Kartalkaya’ya doğru hareket ediyoruz. Tur liderimizin sizlere dağıtacağı Lunch Box Kahvaltı paketi ile Kartalkayaya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz, Bolu kaynaşlıda bulunan Türsan dinlenme tesislerinde vereceğimiz molanın ardından Yol ve kar durumuna bağlı olarak, 3,5 saat süren yolculuğumuz ile Kartalkaya’ya varıyoruz. Tur sorumlumuz sizlere bölge hakkında kısa bir bilgilendirme yapacak olup sınırsız SkiPasslarınızı vericek olup, kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz, Kaya Gurubuna ait 7 Farklı pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanıyoruz. Kayak yapmayan misafirlerimiz Kartalkayanın keyfini Cafelerde çıkarabilirsiniz. Akşam üzeri 17:00 civarı aracımıza binip İstanbul'a doğru hareket ediyoruz, Türsan Dinlenme tesislerinde vereceğimiz molanın ardından Bir başka Kayak Turunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. 

* Turumuz Kaya Palazzo Ski Mountain Resort ve Dorukkaya Otel Ski Mountain Resort Oteller Bölgesinde Gerçekleşecektir.

** Tüm Gün Sınır Ski-Pass Ekstra Turlar Bölümünden Satın alınabilinir.

*** Kayak Takımları, Snowboard, Kayak Kıyafeti gibi tüm ihtiyaçlarınızı Türkiye'nin en büyük Kayak Evinden temin edebilirsiniz. 

**** KAR MAKİNASI  Kaya Gurubu otellere ait Otellerin önündeki bağlantı pistleri ve  yollarında pistlerimizde kar makinemiz bulunmakta olup kar yağışının yeterli olmadığı durumlarda pistlerimiz kar garantilidir. (Kar makinemiz teknik olarak -2 derece ve daha soğuk havalarda kar üretebilmektedir.)

Sabah Kahvaltısı: Lunch Box Kahvaltı Paketi Tur Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Bölgede Serbest Menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Türsan Dinlenme Tesislerinde serbest Menü (Ekstra)

Günübirlik Kartalkaya Hergün Kayak Tur sirküsü yayınlandığı 27.10.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayınlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Yetişkin
22.01.2022 / 20.03.2022
Günübirlik Kartalkaya Turu
149.00TRY

İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

- 35 Yıllık ALİBABA Tur Güvencesi
- Araç içi Lunch Box Kahvaltı Paketi
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Refakat Hizmetleri

- Öğlen ve Akşam Yemekler
- Tüm Özel Harcamalar
- Kayak Ekipmanları
- Kayak Kıyafetleri
- Kayak Dersleri