Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.

Assos Ayvalık Bozcaada Yüzme ve Tekne Turu

Assos Ayvalık Bozcaada Yüzme ve Tekne Turu 2 Gece 3 Gün

Ara


 

Assos Ayvalık Bozcaada Yüzme ve Tekne Turu

1.Gün Yalova, Bursa, Susurluk, Balıkesir

Araç Kalkış Noktalarımız 

23:50 İncirli Doğtaş Mobilya Önü  

00:10 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)   

00:50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 

01:10 Kartal Köprüsü  

01:30 Çayırova Mc Donalds Önü 

Konaklama: Gece Yolculuğu

2.Gün İncirli Ada, Akvaryum Koyu, Ortunç Koyu, Cunda, Şeytan Sofrası

Ayvalık, İncirli Ada, Akvaryum Koyu, Ortunç Koyu, Cunda, Şeytan Sofrası

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen buluşma noktalarımızın ardından Eskihisar Topçular Feribotu ile Yalova istikametinden turumuz için yola çıkıyoruz. Gece yolculuğumuza Bursa üzerinden Susurluğa geçiyoruz. Susurluk ta meşhur Susurluk Tostu ve Ayranın tadına bakmak için küçük bir mola veriyoruz (Ekstra). Molamızın ardından Balıkesir üzerinden sabah saatlerinde Edremit’e varıyoruz. Edremit’te doğanın bizlere sunduğu organik zeytin, zeytinyağının ve köy ürünleriyle zenginleştirilmiş yöresel köy kahvaltımızı alıyoruz (Ekstra). Köy kahvaltımızın ardından, Ayvalığa doğru yola çıkıyoruz. Ayvalık’ta bizleri bekleyen teknemiz ile birlikte bölgenin bakir koylarında yüzme molalarıyla birlikte tüm gün eğlenceli vakit geçireceğimiz tekne turumuzda ilk adamız olan İncirli Adasıyla başlıyoruz. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek olup dilerseniz denize girme fırsatınız olacaktır. Deniz keyfinden sonra yemek servisimiz başlayacak olup Yörenin meşhur Papalina Balığı, Çoban Salatısı ve Makarnadan oluşan menümüz ile bir ege ziyafetine hazır olun. ( Nadiren de olsa Balık sevmeyen misafirlerimiz için alternatifli menümüz servis edilecektir.) Tekne turumuzu daha eğlenceli hale getirmek adına dans yarışmaları, müzikler, animatörler eşliğinde aktiviteler ile keyfinize keyif katarak bu adadan diğer adamız geçmek için ayrılıp muhteşem güzellikteki Akvaryum Koyuna hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için demir atacak olup siz değerli misafirlerimiz yüzmenin keyfini doyasıya yaşama imkanı bulacaksınız. Burada ki yüzme molamızın sonrasında muhteşem koydan ayrılıp 3. Koyumuz olan Ortunç Koyuna geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adasına doğru teknemiz ile yolumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde karada bizleri bekleyen aracımıza binerek rivayete göre şeytanın ayak izinin bulunduğu Şeytan sofrasına hareket ediyoruz. Burada Ayvalık’ın yeşil ve mavinin aşkını seyre dalıyoruz. Akşam saatlerinde bölgedeki otelimize yerleşme, Bölgedeki otelimizde akşam yemeği ve konaklama.

Not: Tekne turumuza katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün boyunca Ayvalık’ta serbest zaman verilecektir. Bu serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz, bölgenin dünyaca ünlü Sarımsaklı plajında, Cunda Adası’nda veya kent merkezinde vakit geçirebilirler.

Sabah Kahvaltısı: Edremit'te serpme köy kahvaltısı.(Ekstra) 

Öğle Yemeği: Bölgede veya teknede. (Ekstra) 

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

 Konaklama: 3 ve 4 Yıldızlı Bölge Otelleri . 

 

3.Gün Behramkale, Geyikli , Bozcaada ,Ayazma Plajı

Behramkale, Geyikli , Bozcaada ,Ayazma Plajı, İstanbul 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Çanakkale'nin en güzel Osmanlı köyü Behram Köyüne (Behramkale'ye) hareket ediyoruz. Behramkale' de rehberimizin keyifli anlatımının ardından siz değerli misafirlerimize sabah kahvelerimizi içmek için Behram Köyünün meşhur kumda kahvesini yudumlamanız için serbest zaman veriyoruz. Kahve molamızın sonrasında Bozcaada’ya hareket etmek üzere Çanakkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Çanakkale’de Geyikli feribotu ile temiz boğaz havasını soluyor ve yüzümüze esen meltem havasını ve iyot kokusunu içimize çekerek Bozcaada’ya hareket ediyoruz. Bozcaada’ya varışımız da bizi Bozcaada Kalesi karşılıyor olacak, kaleyi panoramik olarak gördükten sonra ada sokaklarında geziyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikası'nın fabrika satış mağazasına gidiyor ve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almaları için küçük bir mola veriyoruz. Molamızın ardından meşhur Ayazma Plajı'na doğru gitmek ve görmek adına siz değerli misafirlerimizle rehberimizin belirlediği saatte buluşmak üzere serbest zaman veriyoruz. Bölge dolmuşları ile siz değerli misafirlerimiz Ayazma Plajı'na gidip yüzebilir veya Bozcaada’nın zeytinyağlı yemeklerini, leziz mezelerin tadını çıkarabilirler. Burada ki serbest zamanın ardından İstanbul’a hareket etmek üzere önce Geyikli Feribotu ile Çanakkale’ye sonrada Çanakkale-Eceeabat Feribotuyla da İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a varıyoruz ve bir başka Alibaba Turizm organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: Çanakkale ve Bozcaada il ve ilçe yönetmelik kararına göre, bölgede otobüs giriş çıkışları yasak olup bölgede ayazma plajı rüzgar gülleri ziyaretlerini misafirlerimiz ada dolmuşları ile kendi imkanları ile yapmaları gerekmektedir.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Bozcaada’da serbest olarak alınacaktır (Ekstra). 

Akşam Yemeği: Tekirdağ’da ekstra olarak alınacaktır (Ekstra). 

Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.  

DAHİL OLANLAR:
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- 1 Gece Otel Konaklaması
- 1 Sabah Kahvaltısı
- 1 Akşam Yemeği
- Geyikli Misafir Feribot Ücreti
- Tüm Çevre Gezileri
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
- 1.Gün Edremitte Sabah Kahvaltısı (30 TL)
- Ayvalık Tekne Turu ekstra (60 TL)
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Özel Harcamalar
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 

- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- 1 Gece Otel Konaklaması
- 1 Sabah Kahvaltısı
- 1 Akşam Yemeği
- Geyikli Misafir Feribot Ücreti
- Tüm Çevre Gezileri
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

- 1.Gün Edremitte Sabah Kahvaltısı (30 TL)
- Ayvalık Tekne Turu ekstra (60 TL)
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Özel Harcamalar
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Tur Şartnamesi

Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda Alibaba Turizm, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Alibaba Turizm, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Alibaba Turizm'in bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Alibaba Turizm'in sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Alibaba Turizm'in herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Alibaba Turizm'in sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı  Alibaba Turizm'de saklıdır.

Turun iptali durumunda Alibaba Turizm iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

Alibaba Turizm yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Alibaba Turizm sorumlu değildir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. 

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında  

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı Turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır) 

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna 

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter 

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.