İskeçe Karnavalı Turu 8 Mart 2019 Hareket!

2 Gece 3 Gün, (1 Gece Selanik Konaklamalı) KARNAVAL COŞKUSUNU İSKEÇE’DE YAŞAYIN! Kavala, Selanik, İskeçe, Gümülcine

Ara


                 KARNAVAL COŞKUSUNU İSKEÇE’DE YAŞAYIN!
Her yıl binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Yunanistan’ın en renkli karnavalı olan İskeçe Karnavalı’na davetlisiniz.

Kavala, Selanik, İskeçe, Gümülcine

                   

8-10 Mart İskeçe Karnavalı Tur Programı

2 Gece 3 Gün, (1 Gece Selanik Konaklamalı)

1.Gün 8 Mart 2019 Cuma Akşamı İstanbul - İpsala - Kavala

Siz değerli konuklarımızı 20:00’de Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 20:45’te Yıldız Camii ve 21:15’de Bakırköy Ömür Plaza’dan karşılayarak keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Tekirdağ - Keşan Sapağı - İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk Sınır Kapısı’na geliyoruz.

2.Gün 9 Mart 2019 Cumartesi Kipi - Kavala - Selanik

İpsala (Türk) ve Kipi (Yunan) sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri yapıldıktan sonra Dedeağaç - Gümülcine otoyolunu takip edilerek sabah saatlerinde Kavala’ya varıyoruz. Kavala’daki dinlenme tesisinde kahvaltı molası veriyoruz. (Ekstra) Kahvaltı sonrası şehir turuna başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa’nın imarethanesi, heykeli ve evinin rehberimiz tarafından anlatılmasından sonra burada fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan Dört Köşe Camii ziyaretini gerçekleştiriyoruz. Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi ve burada vereceğimiz kısa bir serbest zaman sonrası Selanik’e doğru hareket ediyoruz. Selanik’te Makodoni Trakya & Bakanlık Binası A.g Dimitri Kilisesi, Atatürk’ün Evi, Hamza Bey Camii, B. İskender, E. Venezelo, P. Konstantin heykelleri, Aristoteles, Elefterios meydanları göreceğimiz yerler arasında. Mübadele binasını takiben Kordon Boyu sahilinden Beyaz Kule ve Tiyatro binasını gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz.

3.Gün 10 Mart 2019 Pazar Selanik - İskeçe Karnavalı - İstanbul

Sabah otelde yapacağımız erken kahvaltı sonrası İskeçe’ye hareket ediyoruz. İskeçe, Avrupa Birliği tarafından verilmiş Yunanistan’ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına sahiptir. Osmanlı’nın izlerin hakim olduğu İskeçe’nin tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe Karnavalı’nın geçit törenini izliyoruz. Ülke genelinde karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval coşkusunu yaşayıp, akşam saatlerinde Gümülcüne şehrini panoramik olarak dolaştıktan sonra Dedeağaç yolu üzerinden Kipi (Yunan) kapısına geliyoruz. Burada pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk Kapısı İpsala’ya varıyoruz ve İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Alibaba Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

*Belirtilen otelde iki-üç kişilik odalar 1 gece oda kahvaltı konaklama.

* Rehberlik ve acente asistanlık bedeli, sınır geçiş ve ayakbastı ücretleri ve konaklama vergileri

*Alibaba Turizm 30 yıllık bilgi, deneyim, hizmet anlayış, güvence ve güler yüz .

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar.

*Sigorta Bedeli 10 €, 65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.

*Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

*Schengen Vize ücreti 120 €

*Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.

*Belirtilen otelde iki-üç kişilik odalar 1 gece oda kahvaltı konaklama.

* Rehberlik ve acente asistanlık bedeli, sınır geçiş ve ayakbastı ücretleri ve konaklama vergileri

*Alibaba Turizm 30 yıllık bilgi, deneyim, hizmet anlayış, güvence ve güler yüz .

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Extra ve Program dışı geziler, kişisel harcamalar.

*Sigorta Bedeli 10 €, 65 yaş üzeri için 20 € zorunludur ve kayıt sırasında acenteye ödenir.

*Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

*Schengen Vize ücreti 120 €

Rezervasyon Detayları

a- İşleminizi takiben info@alibabatour.com  veya 0212 246 48 48 Numaralı Telefonu Arayarak Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz gönderilecektir. Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 241 60 94 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Ali Baba Tour Sorumlu tutulamaz.

d-Rezervasyon esnasında Pasaport No, T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

e- Yurtdışı turlarda en az 6 ay geçerliliği olan pasaport olması şarttır.

Rezervasyon iptali, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlarda ise 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlarda 14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar. Konaklamalı turlarda hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlarda ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

 

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.