Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.

Isparta Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Hierapolis Turu

Isparta Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Hierapolis Turu

Ara


Isparta Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Hierapolis Turu

                                                                          Isparta Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Hierapolis Turu

Turkuaz Sularda Bembeyaz Kumlarda Unutamayacağınız Bir Tatil Deneyimi İçin Sizleri…

  • Yüzme Molalı
  • Travertenler
  • Salda Gölü
  • Hierapolis Antik Kenti
  • Eğirdir Gölü
  • Hızırbey Camii

Eğirdir Gölü, Hızırbey Camii, Isparta, Burdur Gölü, Süleyman Demirel Heykeli, İplikci Cami, Salda Gölü, Denizli, Pamukkale, Travertenler, Hierapolis Antik Kenti

TUR PROGRAMI

1 Gün | İstanbul, Gebze, Kocaeli

Araç Kalkış Noktalarımız

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 
22:00 Kadıköy  Evlendirme Dairesi Önü
22:20 Kartal Köprüsü Altı
22:40 Çayırova McDonalds Önü
23:20 İzmit Halk Evi Önü


 Konaklama: Gece Yolculuğu

2 Gün | Eğirdir Gölü, Isparta,Burdur Gölü, Salda Gölü

Eğirdir Gölü, Hızırbey Camii, Isparta, Burdur Gölü, Süleyman Demirel Heykeli, İplikci Cami, Salda Gölü, Denizli

Siz Değerli misafirlerimiz ile belirtilen saatte ve hareket noktalarında buluşarak Isparta Eğirdir Gölü, Salda Gölü ve Pamukkale Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan Eğirdir’in doğal güzelliklerine tanıklık edeceğiniz doğal ve yöresel ürünlerini tadabilmeniz için açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında Eğirdir Gölü ve Halk arasında Ulu Cami olarak bilinen Hızır Bey Cami ve Dündar Bey medresesini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Ziyaret sırasında vereceğimiz kısa bir molanın ardından Yeşil Ada ve Can Ada’yı panoramik olarak geziyoruz. Panoramik gezimizin ardından gül ve lavanta kokusuyla çevrelenmiş Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz. Isparta’da Firdevs Paşa Camii (Mimar Sinan Camii), Üzüm Pazarı, İsmail Efendi Heykeli, Tarihi Firdevs Paşa Bedesteni gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin anlatımın sonrasında bölgeye has gül ve lavanta ürünlerinin tadına bakıp alışveriş yapabilmeniz için küçük bir mola veriyoruz. Molamızın ardından Burdur Gölünü de anı kutumuza yer alması için küçük bir fotoğraf molası verip sonrasında Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölüne doğru yola çıkıyoruz. Maldivlerde olduğunuzu zannedeceğiniz Salda Gölü’nde bembeyaz kumsalları, tertemiz suyu ve derinliği ile sizleri büyüleyecek. Salda Gölünde ilk olarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından Magnezyum yüklü beyaz kayalar ve göl toprak yapısındaki mineraller sayesinde çeşitli hastalıklara da iyi geldiği bilinen bu gölde vakit geçirip mevsim durumuna göre yüzme molası ve bol bol resim çektirmek için serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında, gezilerimizi tamamlıyor ve Denizli’deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize varış, akşam yemeği konaklama otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında tesislerde veya Isparta merkez’de serbest alınacaktır(Ekstra).

Öğle Yemeği: Salda Gölü’nde Serbest Öğlen Yemeği Menü Fiyatları Geçerli(Ekstra).

Akşam Yemeği: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacak.

Konaklama: Park Dedeman Denizli, Pamukkale Ninova Thermal Spa Hotel Laodikya Otel, Bulut Otel vb.  Konaklama: Park Dedeman Denizli, Pamukkale Ninova Thermal Spa Hotel Laodikya Otel, Bulut Otel vb.

3 Gün | Denizli, Pamukkale, Travertenler, Hierapolis Antik Kenti

Denizli, Pamukkale, Travertenler, Hierapolis Antik Kenti

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Hierapolis Antik Kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik kentde Rehberimizin anlatımlarını dikkatle dinleyip verilecek fotoğraf molaları eşliğinde Hamam Binası Nekropol Alanı, Ana Cadde üzerinde bulunan Domitian Kapısı ve Latrin Binası, Apollon Tapınağı ve cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium(cin deliği), ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Travertenlere ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgilendirmesi ve Traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zamanın ardından öğle yemeği için Travertenler den ayrılıyoruz. Pamukkale'de serbest olarak alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında, Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan Sütunlu Havuzda kısa bir mola veriyoruz. Bu keyifli molamızın ardından dönüş yolculuğumuz için aracımızda toplanıyoruz. Yolda verilecek molaların ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve bir başka organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi uğurluyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe veya Set Menü Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği: Pamukkale Serbest Öğle  Yemeği Menü Fiyatları Geçerli(Ekstra).

Akşam Yemeği: Yoldaki Dinlenme Tesislerinde Alınacaktır(Ekstra).

Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.

 Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur

DAHİL OLANLAR:
- 1 Gece Otel Konaklaması
- 1 Akşam Yemeği
- 1 Sabah Kahvaltısı
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Araç İçi Sıcak Soğuk İkramlar
-1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Özel Harcamalar
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- 1 Gece Otel Konaklaması
- 1 Akşam Yemeği
- 1 Sabah Kahvaltısı
- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Araç İçi Sıcak Soğuk İkramlar
-1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Son Gün Akşam Yemeği
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Tüm Öğlen Yemekleri
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
- Tüm Özel Harcamalar
- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 

 

Tur Şartnamesi

Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir. 
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda ALİBABA Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de ALİBABA Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda ALİBABA Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, ALİBABA Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili ALİBABA Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir. 
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan ALİBABA Tur’un sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ALİBABA Tur’da saklıdır.
Turun iptali durumunda ALİBABA Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
ALİBABA Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan ALİBABA Tur sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında 

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Konaklamalı Turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır) 

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter 

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.