Kurban Bayramı Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu 5 Gece Konaklamalı

KURBAN BAYRAMI-KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU-17, 18, 19, AĞUSTOS AKŞAMLARI HAREKET-(6 GECE 7 GÜN)- (5 GECE OTEL KONAKLAMASI)-SAMSUN-KÜMBET YAYLASI -TİREBOLU -TRABZON –AYASOFYA–ATATÜRK KÖŞKÜ-TELKARİ GÜMÜŞ ATÖLYESİ -TRABZON-BATUM-AMASYA

Ara


 

KURBAN BAYRAMI
KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU

17, 18, 19, AĞUSTOS AKŞAMLARI HAREKET
 

 (6 GECE 7 GÜN)

( 5 GECE OTEL KONAKLAMASI)
 

 

1.GÜN : HAREKET/GECE YOLCULUĞU

22:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
23:00 Mecidiyeköy Halkbank Önü
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23:45 Kartal Köprüsü Altı ( Ankara istikameti)
00:15 Çayırova Mc Donalds Önü

 

2. GÜN : SAMSUN (Milli Mücadele Parkı - Bandırma Vapuru - Atatürk Onur Anıtı - Gazi Müzesi - İlk Adım Anıtı - Amazon Parkı)

 

001:00 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı önü

05:00 Ankara Armada karşısı Söğütözü Ulusoy Tesisleri Önünden katılacak olan misafirlerimizle buluşmanın ardından güzergahımız üzerindeki Havza üzerinden Samsun'a doğru yola çıkıyoruz. Tarihimizde çok önemli yeri olan Samsun'a ulaştığımızda ilk olarak Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Milli Mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 da silah arkadaşlarıyla birlikte İstanbul'dan Samsun'a geldikleri Bandırma Vapuru'nun içerisi müze olarak dizayn edilen birebir kopyasının da bulunduğu Milli Mücadele Parkın'a ulaşıyor ve Bandırma Vapuru'nu ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası otobüsümüze binip şehir merkezine ulaşıyor ve  Samsun Belediye Parkı'nda Samsun'un simgesi haline gelmiş, Avusturyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılmış olan, Atatürk Onur Anıtı'nı ziyaret ediyoruz. Parktan uzak olmayan, 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş olan Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Samsun'a geldiğinde kaldığı otel Mantıka Palace'ı bugünkü adıyla Gazi Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra Gazi Müzesi'nden ayrılıp Mustafa Kemal ATATÜRK'ün silah arkadaşlarıyla 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsuna ilk adımını temsil eden İlk Adım Anıtı'nı görmek üzere yürüyoruz. Ziyaretimiz sonrasında aracımıza binip M.Ö.1200 lü yıllarda Terme İlçesi yakınlarında yaşadıkları varsayılan ve Homerosun İlyada adlı eserinde söz edilen ilk cağların efsanevi kadın savaşçılarını temsil eden amazon savaş kadını heykelini ve aslan heykellerini görmek üzere Amazon Parkı'nı gezmeye gidiyoruz. Bu keyifli ziyaretten sonra otobüsümüzle konaklama için otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan lunch box (Tur ücretine dahildir). Ayrıca dileyen misafirlerimiz kahvaltı için vereceğimiz molada kahvaltı(Ekstradır) yapabilirler.

Öğlen Yemeği: Samsun'da alınacaktır(Ekstra).

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: My House - Fatsa Yalcın Otel - Grand Amisos Hotel - Amisos Hotel - Samsun Hampton By Hilton vb. oteller.


3. GÜN : SAMSUN - KÜMBET YAYLASI - TİREBOLU - TRABZON – AYASOFYA – ATATÜRK KÖŞKÜ - TELKARİ GÜMÜŞ ATÖLYESİ - TRABZON

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında şu anda Karadeniz’in en gözde ve bozulmamış yaylalarından birisi olarak kabul edilen Kümbet Yaylası ve civarındaki muhteşem doğal güzellikleri görebilmek için yola çıkıyoruz. Kümbet Yaylasına muhteşem doğa manzaraları eşliğinde giderken Aksu Deresi , Dereli ilçesi , Koçbaşı yaylasını görüyoruz. Kümbet girişinde bizi kadınlar pazarı karşılayacak. Burada bölgeye has çam sakızlı sütlaç deneyimini yaşıyoruz. Kısa bir yürüyüş ve serbest zamanın ardından Kümbetten ayrılarak fındık diyarı Giresun’ a doğru hareket ediyoruz . Öncelikle Karadeniz sahil yolu üzerinden bulunan Tirebolu 42 Çay Fabrikası ve Restaurant’a doğru hareket ediyoruz. Burada çayın kalite ve tat olarak en üst noktası olan 42 çay tarafından yapılan tesiste otantik bir mimari içinde 42 çay fabrikasın da çay ile ilgili tüm bilgiyi de görerek alabilirsiniz. Öğlen yemeği molamızın ardından Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. İlk gezi noktamız  Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırı’nın mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Karadeniz Samsun turları ile 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını gezerken rehberimizin anlatımlarından sonra bir kez daha büyüleneceksiniz.(Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyon çalışmaları nedeniyle manastır, 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren geçici süreyle ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından, tur tarihinde manastırın kapalı olması durumunda Sümela Manastırı’nın Altındere Milli Parkı içerisinden panoramik fotoğrafı alınacaktır.)Daha sonrasında Ayasofya Kilisesini gezdikten sonra Osmanlı döneminden bu yana süregelen telkâri sanatını SARAY GÜMÜŞ farklı tasarımı ile el emeği, göz nuru dökerek en asil metal olan gümüş ile birleştirmektedir. 1979 yılından beri Saray Gümüş imajıyla gümüş telkâri el işleme sanatının asil çizgilerini çağlar öncesinin orjinalitesi ile bugüne ulaştıran Saray Gümüş de telkâri sanatı ile alakalı bilgi aldıktan sonra alışverişimizi tamamlayarak akşam ve yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Tirebolu'da menü olarak alınacaktır(Ekstra).

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli:  İpekyolu Park Otel – Konak Park Otel Biltepe Otel 

 

4. GÜN : SÜRMENE - MEMİŞAĞA KONAĞI -UZUNGÖL- FIRTANA DERESİ / ZİLKALE - RAFTİNG - ÇAMLIHEMŞİN - AYDER YAYLASI

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında el işçiliklerinin bölgedeki en meşhur ilçesi olan Sürmene’ye ulaşıyoruz. Sürmene’de Memiş Ağa Konağına gidiyoruz. Karadeniz yaylaları ve ormanlarında üretilen kestane/çiçek balı, yöresel  mıhlamalık peynir, tereyağı, mısır unu gibi ürünleri de alabileceğimiz serbest zamanımızın ardından binlerce yıllık el sanatı kültürünün evrensel boyuta ulaştığı Sürmene bıçaklarının nasıl yapıldığı ve hangi evrelerden geçerek yapıldığının bilgisini aldıktan sonra Sürmene-Araklı-Of-İyidere-Rize-Çayeli –Pazar istikametinden Fırtına Vadisine ulaşmak için yola çıkıyoruz. Burada ilk olarak öğlen yemeğimizi alıyoruz. Öğlen yemeği sonrasında sizler için 2 tane alternatifi turumuz mevcut.

 

- ZİL KALE TURU(Ekstra; Kişi Başı 45 TL) 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize Altın Ayı; ödülünü getirmeyi başaran Bal; filminin çekimlerinin gerçekleştiği  Çamlıhemşin'den bineceğimiz minibüsler ile Fırtına Deresi boyunca ilginç ve muhteşem manzaralar eşliğinde Konaklar Mahallesi, Yolkıyı Köyü, Ortan Köyü'nü görüyor ve Sevdaluk dizi çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü'nde vereceğimiz fotoğraf molası ardından Zilkale ye ulaşıyoruz. Zilkale, Rize nin Çamlıhemşin İlçesine 13km. Fırtına Vadisi'ndeki bir geçide hakim, dere yatağından 100m., denizden 750m. yükseklikte, yüksekçe bir kayalık üzerinde konumlandırılmış 3 bölümden oluşan, 8 burcu ve 4 katlı olduğu anlaşılan heybetli baş kulesi bulunan kesin yapım tarihi bilinmeyen sıradışı bir kaledir. Zil Kale'nin heybetli sıradışı görüntüsüne şaşıracak, unutulmaz ve eğlenceli bir tur yaşayacaksınız.

- RAFTING(Ekstra; Kişi Başı 60 TL) Konusunda uzman eğitmenlerin bilinmesi gerekenleri anlatması sonrasında Fırtına Deresi'nin coşkun sularında yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda rafting heyecanını yaşayacaksınız.

Bu turların ardından otobüsümüzle Ayder Yaylası'na hareket ediyoruz. 1350m. yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlık ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Daha sonra konaklama yapacağımız otele doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Fırtına Vadisi'nde menü olarak alınacaktır(Ekstra).

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Yeşil Vadi Otel – Elif Otel – Sis Otel – Pınar Butik Otel Vb

 

5. GÜN : AYDER MUCİTİN YERİ - HOPA – MENÇUNA ŞELALESİ - BATUM - GONİO KÖPRÜSÜ - AVRUPA MEYDANI - MEDEA HEYKELİ - PİAZZA MEYDANI - ASTRONOMİK SAAT - ALFABE KULESİ - ORTA CAMİİ - ALİ VE NİNO HEYKELİ - SAAT KULESİ - VAFTİZ HEYKELİ - RİZE

 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Ayder Yaylasında bulunan Karadeniz insanın kıvrak zekasının ürünlerini görebileceğimiz Mucitin Yeri'ni ziyaret ediyoruz. Elektriğini doğal yollardan üreten tesiste otantik Karadeniz ürünlerini görebilir ve yöreye özgü değirmenlerde üretilen mısır unu alışverişi yapabilirsiniz. Buradaki gezimizin ardından Hopa’ya doğru yola çıkıyoruz. Güzergahımız Sarp Sınır Kapısı oluyor. Ülkemizi Gürcistan'a bağlayan sınır kapısından Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e döküldüğü bölgeye konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza binip Batum'a doğru ilerlerken Batum tarihinde önemli yeri olan ve içerisinde Aziz Matthias'ın anıt mezarı bulunan Gonio(Apsaros) Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra Çoruh Nehri'nin denizle buluşmadan önce altından geçtiği Köprüden geçip, Batum'un ilginç binalarının bazılarının bulunduğu cadde de aracımızla ilerliyor ve Meryem Ana Katedrali'ni dışarıdan fotoğraflıyoruz. Uygun bir yerde aracımızdan inip yürüyerek devam edeceğimiz gezimize başlıyoruz. Orta Cami'ni görüp, yanı başında, panoramik olarak göreceğimiz, Aziz Nicolaos Ortodoks Kilisesi bulunan Batum'un en güzel yerlerinden biri olan, Avrupa Şehirleri'nin, özellikle meşhur İtalya, meydanlarını anımsatan Piazza Meydanı'na gidiyoruz. Piazza Meydanın'daki fotoğraf molasından sonra Tiyatro Meydanı'na doğru yola koyuluyoruz. Bu meydanda Tiyatro Binasını dışarıdan fotoğraflayıp altın renkli muhteşem Poseidon Heykeli önünde mitolojik hikayesini dinleyip grup fotoğrafı molası sonrasında Avrupa Meydanı'na astronomik saati ve göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli'ni görmek ve İason ile Medea nın mitolojik hikayesini dinlemek için yürüyoruz. Burada verdiğimiz fotoğraf molasının ardından Batum Bulvarı'na yürüyüp burayı ve T.C. Batum Başkonsolosluk Binası'nı panoramik gördükten sonra aracımızla buluşup Sarp Sınır Kapısı'na gidiyor ve Ülkemize geçiş işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Batum’da Menü Olarak Alınacaktır(Ekstra).

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Yeşil Vadi Otel – Elif Otel – Sis Otel – Pınar Butik Otel Vb.

 

ÖNEMLİ UYARI: T.C. VATANDAŞLARININ BATUM GİRİŞLERİNDE RESİMLİ VE T.C. KİMLİK NUMARASININ YAZILI OLDUĞU NÜFUS CÜZDANI VEYA PASAPORT BULUNDURMASI ZORUNLUDUR. BUNUN DIŞINDAKİ KİMLİK KARTLARI İLE (EHLİYET VS.) GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR. ÇOCUKLAR DAHİL RESİMSİZ, YIPRANMIŞ, ÜZERİNDEKİ SOĞUK DAMGASI BELLİ OLMAYAN, DEĞİŞİM SÜRESİ GEÇMİŞ NÜFUS CÜZDANI VE PASAPORT İLE GİRİŞ-ÇIKIŞ YAPILAMAZ. T.C. VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLERİMİZİN 16 TL OLAN YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI KENDİLERİ TARAFINDAN ÖDENMEKTEDİR.

 

T.C. VATANDAŞI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GİRİŞİ KENDİLERİNE AİTTİR. ELEKTRONİK VİZE GECMEMEKTEDİR. ALMANYA VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLERİMİZ PASAPORTLARIYLA GEÇİŞ YAPACAK OLUP, YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI ALMALARI GEREKMEMEKTEDİR.

 

AİLESİ İLE BİRLİKTE (ANNE VE BABANIN AYNI ANDA) SEYAHAT ETMEYECEK OLAN 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLERİMİZİN BATUM'A GECİŞLERİ İCİN NOTER ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

 

HERHANGİ BİR BELGE EKSİKLİĞİ/YANLIŞLIĞI SEBEBİYLE GİRİŞ-ÇIKIŞ YAPAMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

 

6. GÜN : TRABZON – UZUNGÖL – KARASTER – GİRESUN

 

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında organik tekstilin en önemli unsuru olan, alerji cilt-deri hastalıklarında kullanılması şiddetle tavsiye olunan kenevir dokumaları görebileceğimiz, yöresel kıyafetlerin vazgeçilmezi olan Rize Bezi olarak da adlandırılan Karadeniz keşan ve poşilerini bulabileceğimiz Rize Bezi Dokuma Atölyesine geçiyoruz. Rize Bezi dokumalarında alacağımız sunum sonrasında Karadeniz Turlarının olmaz ise olmazı bol temiz hava alabileceğiniz ve harika bir manzara seyredebileceğiniz el değmemiş doğası, yöresel yemekleri, temiz havası, benzersiz coğrafyası ile Trabzon Uzungöl Tabiat Parkına gidiyoruz. Uzungöl Trabzon’a 99 km ve Çaykara ilçesine 19 km uzaklıkta deniz seviyesinden 1090 metre yükseklikte bulunan Uzungöl dik yamaçları ve muhteşem bir doğa örtüsü ile doğa tutkunlarını büyüleyici bir yerdir. Uzungöl’de dileyen misafirlerimiz burada Lustra ve Karaster turuna katılabilirler. ( Eksta 50 tl ) Uzungöl gezisinin ardından meşhur Trabzon ekmeğini almak için Vakfıkebir’de kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Bu alışveriş sonrasında akşam ve yemeği konaklama için otelimize hareket ediyoruz

 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Uzungöl veya Akçaabat'ta menü olarak alınacaktır(Ekstra).

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Avcı Otel Amazon Otel vb. oteller.

7. GÜN : AMASYA (Ferhat ile Şirin Su Kanalı - Arkeoloji ve Mumyalar Müzesi - II.Bayezid Külliyesi - Kral Kaya Mezarları - Hazeranlar Konağı - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parkı - Yeşilırmak - Mağdenüs Köprü - Alçak Köprü - Helkıs (Hükümet) Köprü - Saat Kulesi)

 Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Amasya gezimize başlıyoruz. Gezimize 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalıboyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Ardından Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini geziyoruz. Buradan Burma Minareli Camii ve Şehzadeler Parkını geziyoruz. İçinde İlhanlılar Döneminde kalma 6 adet mumyanın en fazla ilgi çektiği Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında Helenistik Döneme ait olduğuna inanılan ve mitolojiye göre Ferhat’ın, Şirin’e kavuşmak adına dağları kazarak oluşturduğu ve bu adı taşıyan Ferhat ile Şirin Su Kanallarını ziyaret ediyoruz. Bu gezilerimizin ardından  Amasya Kalesi ve Kaya Mezarlarını panoramik olarak da görebiliyor ve Amasya Şifahanesi ile gezimizi sonlandırarak İstanbul’ a doğru hareket ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Amasya'da menü olarak alınacaktır(Ekstra).

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda serbest alınacaktır(Ekstra).

Konaklama Oteli: Otel konaklaması bulunmamaktadır.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Müze Ören Yeri Giriş ücretleri

* Lüks Araçlar İle Ulaşım

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Programda belirtilen Cevre gezileri

* Profesyonel rehberlik hizmetleri

* Alibabatour otobüs içi ikramları

* Alibabatour güvencesi

*1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Öğle yemekleri,
* Tüm yemeklerde alınan içecekler,
* Ferdi kaza sigortası,
* Extra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
* Kişisel harcamalar
* Yurtdışı cıkış harcı (16 TL) (Batum)

T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirler bu turumuzda müze ören yeri giriş ücretleri icin 20,00 TL fark öder. Müzekart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle Müzekart verilmez

* Müze Ören Yeri Giriş ücretleri

* Lüks Araçlar İle Ulaşım

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Programda belirtilen Cevre gezileri

* Profesyonel rehberlik hizmetleri

* Alibabatour otobüs içi ikramları

* Alibabatour güvencesi

*1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

* Öğle yemekleri,
* Tüm yemeklerde alınan içecekler,
* Ferdi kaza sigortası,
* Extra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
* Kişisel harcamalar
* Yurtdışı cıkış harcı (16 TL) (Batum)

T.C Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirler bu turumuzda müze ören yeri giriş ücretleri icin 20,00 TL fark öder. Müzekart uygulamasının T.C Vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle Müzekart verilmez.

 

 

 

GENEL ŞARTLAR

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Alibaba Tour’un Sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Rezervasyon sırasında Kesinlikle koltuk numarası ve sözü verilmez verilemez.

4 gece üzeri turlarda her gün sıra atlayacak şekilde rotasyon uygulaması yapılmakta olup, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir.

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda Alibaba Tour misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar

 

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

 

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir

 

18 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- cfafter- Fiat Dukato

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar Otokar Sultan Maxi

38 kişi üzeri  Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner - Cityliner

 

 

 

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.