Kuzey Ege Ve Çanakkale Şehitlik Turu

AYVALIK-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI-BOZCAADA-AYAZMA PLAJI-ASSOS-BEHRAMKALE-MİDİLLİ ADASI-KAZ DAĞLARI-JEEP SAFARİ-ŞAHİNDERESİ KANYONU-ÇANAKKALE-ECEABAT-SETİY ONBAŞI ANITI-CONKBAYIRI-DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Ara


KUZEY EGE VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU

1 . GÜN : Otobüs Biniş Noktası ve Saati

 • 22:00Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu
 • 22:30Yenibosna Airport AVM Otoparkı
 • 00:00Kadıköy Ayrılık Çeşmesi İspark Otoparkı ( Tepe Nautilus AVM Yanı )
 • 00:15Kartal Yemek Center
 • 00:30Çayırova Mc'Donalds Önü

2.GÜN : 3 Haziran 2019 – Pazartesi

AYVALIK-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI

Saat 01:30 sularında Bursa Özdilek Geçit Avm'den turumuza katılacak misafirlerimizi aldıktan sonra Balıkesir üzerinden sabah saatlerinde Ayvalığa ulaşıyoruz. İlk olarak Cunda Adası’nı rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Taksinyarhis Kilisesi’ni panoramik olarak gördükten sonra vereceğimiz serbest zamanda meşhur sakız dondurması ve lokma tatlısının tadına bakabilirsiniz. Sonrasında başlayacak tekne turumuz esnasında Kara ada ( Akvaryum Koyu) ,Maden adası, Ortunç Koyu gibi birbirinden güzel noktalarda yüzme molaları veriyoruz.  Tekne turumuzu tamamladıktan sonra Şeytan sofrasına çıkarak buradaki muhteşem manzara eşliğinde çaylarımızı yudumladıktan sonra otelimize geçiyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otobüs içerisinde Lunch Box olarak dağıtılacaktır.

Öğle Yemeği: Tekne turu esnasında alınacaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Altınoluk Lambada Otel

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 125 km

3.GÜN:  4 Haziran 2019 - Salı

BOZCAADA-AYAZMA PLAJI-ASSOS-BEHRAMKALE-MİDİLLİ ADASI

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Bozcaada için yol koyuluyoruz. Geyikli iskelesinde Feribota bindikten sonra adaya ulaşıyor ve ilk olarak Bozcaada Kalesini rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Sonrasında Rum mahallesi ve Türk mahallesini panoramik olarak gördükten sonra Ayazma plajına geçiyor ve dileyen misafirlerimizin denize girebilmesi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında ada merkezine dönerek öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında tekrar Geyikli’ye dönmek için feribotumuza biniyor ve Assos’a doğru yola koyuluyoruz. Assos’a ulaştıktan sonra, Behramkale köyü, I. Murat Hüdavendigar Camii, Akropol Athena tapınağı, sarnıçlar ve kent surları gibi yerleri rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşarak, Midilli adasını fotoğrafladıktan sonra programımızı tamamlayarak otelimize dönüyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bozcaada'da serbest olarak alıncaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 166 km

4. GÜN : 5 Haziran 2019 - Çarşamba

KAZ DAĞLARI-JEEP SAFARİ-ŞAHİNDERESİ KANYONU

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz otelde kalarak istirahat edebilirler, dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenleyeceğimiz Jeep safari turuna katılabilirler. Jeep Safari esnasında Kaz dağları milli parkı Şahinderesi Kanyonu, Ağlayan Çam, Çoban çeşmesi ve Dere Çatı gibi noktaları görüyor ve dağın buz gibi sularında yüzme molaları veriyoruz. Sonrasında otelimize geçiyor ve konaklıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Jeep safari esnasında alınacaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 90 km

5.GÜN : 6 Haziran 2019 - Perşembe

ÇANAKKALE-ECEABAT-SETİY ONBAŞI ANITI-CONKBAYIRI-DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Çanakkale üzerinden Eceabat’a geçiyoruz. Kilitbahir kalesi, Seyit Onbaşı anıtı, Çanakkale Şehitleri Abidesi, 57. Alay ve Conkbayırı gibi noktaları rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret ederek şehitlerimizin aziz hatırasını yad ediyoruz.  Sonrasında Tekirdağ üzerinden İstanbul’a dönüyor ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki ALİBABA TOUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.  Hoşçakalın.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Çanakkale'de serbest olarak alınacaktır.(Ekstra)

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 440 km

Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

 • Ek hizmet bedelleri
 • Arac içi ikramlar
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • 3 gece yarım pansiyon konaklama (Otelde alınacak 3 akşam yemeği ve 3 sabah kahvaltısı)
 • Tum ulaşım hizmetleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Alibaba Tour güvencesi

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Mola tesislerinde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
 • Tüm yemeklerde alınacak olan içecekler
 • Minibar harcamaları
 • Jeep Safari
 • Müze Kart
 • Kişisel harcamalar

 • Ek hizmet bedelleri
 • Arac içi ikramlar
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri
 • 3 gece yarım pansiyon konaklama (Otelde alınacak 3 akşam yemeği ve 3 sabah kahvaltısı)
 • Tum ulaşım hizmetleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Alibaba Tour güvencesi

 • Mola tesislerinde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri
 • Tüm yemeklerde alınacak olan içecekler
 • Minibar harcamaları
 • Jeep Safari
 • Müze Kart
 • Kişisel harcamalar

GENEL ŞARTLAR

MÜZE KART TUR FİYATINA DAHİL DEĞİLDİR. MÜZE KARTI BULUNMAYAN MİSAFİRLERİMİZ KÜLTÜR BAKANLIĞINA BAĞLI MÜZELERE BİLET ALARAK GİRERLER. MÜZELERE ÜCRETSİZ GİRİŞ HAKKINA SAHİP MİSAFİRLERİMİZİN MÜZE KART ALMASINA GEREK YOKTUR.

Gezi suresi 3 gece 4 gun olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon sırasında kesinlikle on koltuk, cam kenarı ve buna benzer koltuk garantisi yada sozu kesinlikle verilemez. Tur araclarında 3-4 numaralı koltuklar turun rehberine tahsis edilmiştir. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin vereceği serbest zaman ve hareket saatlerine uyulmaması dolayısı ile yapılamayan ziyaretlerden Alibaba Tour sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Mucbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda Alibaba Tour sorumluluğu yoktur.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-27 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 27 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.

Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde Alibaba Tour 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir

EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI
Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, bu kapsamda olup turun yapıldığı bolge ve tur programına gore değişiklik gosterebilir.
İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat oncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal veya değişiklik yapabilmenize Ucretinin olanak verir. İptal sonrasında odemiş olduğunuz tur ucretinin tamamı, hicbir kesinti yapılmadan, odeme şeklinize gore iade yapılır. İptal guvence paketi; 1,2 veya 3 gece konaklamalı turlarda Kişi Başı 30 TL, 4 gece ve uzeri konaklamalı turlarda paket bedeli 50 TL dir

Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence 100 TL olarak ücretlendirilir. Kalkış gününden 22 gün öncesine kadar olan iptal ve değişikliklerde geçerlidir. 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.

GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR

Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir

28 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir

27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO

46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri onde biri orta kapıda olmak uzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su unitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR

46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN

27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su unitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER - VOLKSWAGEN WOLT

15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su unitesi

1-) İPTAL VE DEVİR:

1.1 Alibaba Tour 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tuketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gun oncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure icinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım aracları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gosterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

1.2 Tuketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 gunluk mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve olumleri tam teşekkullu devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıc tarihine 29-15 gun kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gun kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ucretinin tamamı Alibaba Tour tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Ozel hukumler saklıdır.

1.3 Tuketici promosyon turlarda turun başlangıc tarihi ne olursa olsun , mucbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.

1.4 Paket tur kapsamındaki tum ucuşlarda 15 gun ve daha sonraki iptallerde hicbir mazeret gecerli olmayıp, ucak ucreti iadesi soz konusu değildir.

1.5 Acenta Alibaba Tour tuketicinin başlangıcını kacırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tuketici adına yapılmış tum rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tuketiciye herhangi bir odeme yapılamaz.

1.6 Tuketici, paket tura devam etmesinin mumkun olmaması durumunda, hareketten en az 7 gun once seyahat acentasına Alibaba Tour niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur acısından gecerli tum koşulları yerine getiren bir ucuncu kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sozleşmeye taraf seyahat acentasına Alibaba Tour karşı, bakiye tutarın ve soz konusu devirden doğan tum ilave masrafların odenmesinden muteselsilen sorumludurlar.

1.7 Alibaba Tour uzerinden alınan tum hizmetlerin her aşamasında Alibaba Tour  ile bağlantıya gecilmek zorundadır. Aksi takdirde muşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Alibaba Tour sorumluluk kabul etmez.

1.8 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken cıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ucret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun insiyatifinde olduğundan Alibaba Tour a bu konuda bir talep veya bir itiraz yoneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde muşteri Alibaba Tour tarafından otele odenen tum ucreti hicbir itiraz ileri surmeden odemeyi peşinen kabul eder.

1.9 Satın alınan paket tur hizmetinde ucak bileti var ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili ucuş icin uyguladığı kural ve cezalar gecerli olacaktır.

1.10 "Munferit organizasyonlarımızda secilen tur ve bolgeye gore belirli donemlerinde havayolu ve otellerin iptal koşulları uygulanacak olup,iptal olamama durumu soz konusudur."

 

 

 

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.