Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.

Sinop Kastamonu Safranbolu Turu 1 Gece Konaklamalı

1 GECE OTEL KONAKLAMASI

Ara


SİNOP -KASTAMONU- SAFRANBOLU TURU

        2 GECE 3 GÜN

    1 GECE OTEL KONAKLAMASI

 

Gün Cuma  İstanbul – Sinop

22:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

22:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:30 Kartal Köprüsü Altı 

23:50 Çayırova Mc Donalds Önü

00:20 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı,

Belirtilen noktalardan siz değerli yolcularımızı aldıktan sonra seyahatimize başlıyoruz.

 

1.Gün Cumartesi     Sinop-Kastamonu

 

Yolda alacağımız kahvaltı sonrası (Ekstra) Sinop’a varıyoruz. Tarihi Sinop kalesinin iç kale bölümünün 1887 yılında resmi olarak cezaevine dönüştürülmesiyle kurulan Sinop cezaevi 1999 yılında kapatılarak müzeye çevrilmiştir. Cezaevi gezimizin ardından yürüyerek yapacağımız gezimizde Sinop ve çevresindeki arkeolojik kazılarda bulunan eserlerin sergilendiği arkeoloji müzesini, 18. yüzyılda inşa edilen ve dönem estetiğini en iyi şekilde yansıtan bir konakta bulunan etnografya müzesini, kazıları hala devam eden balat kilisesini gezdikten sonra sahilde vereceğimiz serbest zamanda dinleniyoruz. Ardından Hamsilos Fiyordunu görmeye gidiyoruz. Gün içerisindeki gezilerimizi tamamladıktan sonra Kastamonu’ya hareket ediyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde

 

2.Gün Pazar       Kastamonu – Safranbolu-İstanbul 

 

Sabah kahvaltımızdan sonra Kastamonu merkezinde yürüyerek yapacağımız turumuzda Cumhuriyet meydanını, Saat kulesini, 1876-1881 yılları arasında yapılan Livapaşa Konağı Etnografya müzesini, Kastamonu Arkeoloji müzesini gezdikten sonra öğlen yemeği için serbest zaman 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Safranbolu’ ya varış ile Leyla Gencer’in baba ocağı olan  Yörük Köyüne varıyoruz Tarihi çamaşırhanenin gezilmesi sonrası Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası’nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası serbest zaman ve belirlediğimiz saat te buluşmayı gerçekleştirip yaklaşık 6-7 saat sürecek yolculuğumuz sonrası İstanbul’a varıyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve başka turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Kastamonu   Otelde 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama

Kastomonu otelimizde 1 sabah kahvaltısı (açık büfe)
Kastamonu otelimizde 1 akşam yemeği(set menü yada açık büfe)

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Programda Belirtilen Tüm Geziler

Araç İçi İkramlar

Profosyenel Rehberlik Hizmeti
1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Şahsi Harcamalar
Yolda alınan kahvaltı   ve   Tüm Öğle Yemekleri ile dönüş günü akşam yemeği
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Kastamonu   Otelde 1 gece Yarım Pansiyon Konaklama

Kastomonu otelimizde 1 sabah kahvaltısı (açık büfe)
Kastamonu otelimizde 1 akşam yemeği(set menü yada açık büfe)

Lüks Araçlar İle Ulaşım

Programda Belirtilen Tüm Geziler

Araç İçi İkramlar

Profosyenel Rehberlik Hizmeti
1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Tüm Şahsi Harcamalar
Yolda alınan kahvaltı   ve   Tüm Öğle Yemekleri ile dönüş günü akşam yemeği
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Önemli Bilgiler

Detaylar: Gezi süresi1 gece 3 gündür. Otel konaklaması 1 gecedir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel durumuna göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.  Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Alibaba Tour’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Alibaba Tour’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Alibaba Tour’un sorumluluğu yoktur.  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Alibaba Tour’da saklıdır. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR.