“Bozcaada Assos Behramkale” Alibaba Tour Ayrıcalığı İle

“Bozcaada Assos Behramkale” Alibaba Tour Ayrıcalığı İle

Alibaba Tour ile “Bozcaada Assos Behramkale

Bozcaada Assos Behramkale turu ile keyifli hafta sonu tatili var mısınız?
Alibaba Tour ile hafta sonları artık daha keyifli. Hafta sonu yapacak daha iyi bir planınız yoksa; 1 gece konaklamalı Bozcaada - Assos - Behramkale turumuza katılabilirsiniz
Her Cuma akşamı İstanbul hareketli Bozcaada - Assos - Behramkale turumuzla sevdiklerinizle keyifli bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz.
2 gece 3 gün, 1 gece otel konaklamalı Bozcaada - Assos - Behramkale turu yalnızca 219 TL!
İşte Bozcaada - Assos – Behramkale turumuzun programı:
Siz değerli yolcularımızla Cuma akşamı Tekirdağ - Keşan karayolu üzerinden Bozcaada’ya bizi ulaştıracak feribota doğru hareket ediyoruz.
Gece yolculuğunun ardından sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varıyoruz. Bozcaada’da ilk durağımız Bozcaada Kalesi oluyor. Panaromik olarak kaleyi gördükten sonra eski Rum mahallesi olan Cumhuriyet caddesi ve eski Türk mahallesi Alaybey mahallesinin hala dokusunu kaybetmemiş sokaklarında gezintiye başlıyoruz. Gezinin ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğinin hemen ardından verilecek serbest zamanı Bozcaada’nın en güzel plajı olan Ayazma Plajı’nda yüzerek değerlendirebilir veya rüzgar güllerine gidebilirsiniz. Adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şaraplardan satın alabilirsiniz.
Ardından rehberimizin belirleyeceği saatte feribot ile Bozcaada’dan ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Çanakkale’deki otelimizde.
İlk günkü sabah kahvaltısı ücrete dahil değildir. Bozcaada’da yenilen öğle yemeği ise ekstradır.
Pazar sabahı otelde yapılan kahvaltının ardından valizlerimizi de alarak otelden ayrılıyoruz. Günün ilk durağı doğal güzelliği ile ünlü olan Kadırga Koyu. Burada yüzme ve güneşlenme için verilen serbest zamanda Ege denizinin berrak sularının tadını çıkarıyoruz. Yüzme molasının ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde Assos’a doğru yola hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Antik limana inebilir veya Athena Tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Assos’ta verilen serbest zaman sonrası Çanakkale üzerinden İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka Alibaba Tour organizasyonda buluşmak üzere ayrılıyoruz.
Bozcaada - Assos – Behramkale turları Ekim ayına kadar devam etmektedir.
Siz de Bozcaada - Assos – Behramkale turuna katılmak isterseniz; detaylı bilgi ve rezervasyon için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz.
https://www.alibabatour.com/tur-detay/bozcaada-assos-behramkale-turu-1-gece/26-1321-32392

250
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.