Kurban Bayramı turları ile yeni yerler keşfediyoruz

Kurban Bayramı turları ile yeni yerler keşfediyoruz

Kurban Bayramı turları ile yeni yerler keşfedin!

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı 3,5 gün sürmüştü. Ramazan Bayramı tatilini değerlendiremeyenleri şimdi önümüzde uzun bir Kurban Bayramı tatili bekliyor.
Alibaba Tour ile Kurban Bayramı’nı dolu dolu yaşayın!
Kurban Bayramı tatili yaklaşıyor. Bayram tatilini değerlendirmek isteyen herkesin aklında aynı soru var. Kurban Bayramı 9 gün olacak mı? Bu yıl Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Bayram tatili 18 Ağustos Cumartesi günü başlayan bayram tatili 26 Ağustos Pazar günü bitecek. Hal böyle olunca tatil severler şimdiden tatil planlarını yapmaya başladı.
Peki Kurban Bayramı ne zaman?
Bu sene Kurban Bayramı 20 Ağustos Pazartesi Arefe gününden sonra 21 Ağustos 2018 Salı günü başlayacak ve 24 Ağustos 2018 Cuma günü sona erecek.
Tüm sene birbirinden güzel turlar hazırlayan Alibaba Tour, Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da bol seçenekli turlarla karşınızda!
Alibaba Tour’dan Kurban Bayramı’na özel 18 farklı tur seçeneği…
Alibaba Tour, Kapadokya’dan Eskişehir’e, Ayvalık’tan Likya’ya, Karadeniz turundan Ege Akdeniz turuna yurt içinde toplam 18 farklı program hazırladı.
Alibaba Tour ile dopdolu bir bayram tatili yaşamak, sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar geçirmek için Kurban Bayramı turlarımıza göz atabilirsiniz.
18 farklı programı ile Kurban Bayramı için Kuzey Ege’den Karadeniz’e uzanan farklı tur seçeneklerini ile hizmet veren Alibaba Tour’un Kurban Bayramı turlarını inceleyebilir, kendinize en uygun turu bulabilirsiniz.
Deniz tatili sevenlerden, doğa veya kültürel gezi yapmak isteyenlere kadar birçok farklı tur seçeneği ile tatil severleri bekleyen Alibaba Tour uygun fiyat avantajı ile de dikkat çekiyor.
Doğa tatili severler için Karadeniz turları, deniz tatili severler için Kuzey Ege’den Ege Akdeniz turuna kadar pek çok seçenek bulunuyor.
1 gece otel konaklamalı turlarımız 339 TL’den başlarken 2 gece konaklamalı turlar ise 429 TL’den başlayan fiyat avantajıyla tatil severleri bekliyor.
1 gece otel konaklamadan 5 gece otel konaklamasına kadar uzanan geniş tur seçeneği Alibaba Tour’un Kurban Bayramı turları sayfasında.
Siz de Kurban Bayramı tatilini değerlendirmek isterseniz; hemen şimdi Alibaba Tour’un web sitesinden tur detaylarını inceleyebilirsiniz.
https://www.alibabatour.com/tur/temalara-gore-yurt-ici-turlar/kurban-bayrami-turlari
Alibaba Tour’un yurt dışı Kurban Bayramı turları
Uzun Kurban Bayramı tatilinde yurt dışı tatil yapmak isteyenleri de birbirinden güzel turlar bekliyor. 20 farklı yurt dışı Kurban Bayramı turlarını inceleyebilirsiniz. Üstelik turlar 79 Euro’dan başlayan fiyatlarla…
Otobüslü, 1 gece otel konaklamalı Kurban Bayramı Yunanistan Selanik Kavala Thassos Adası turu Alibaba Tour’da yalnızca 79 Euro!
Balkanlar turundan Orta Avrupa turuna, İtalya turundan Bangkok – Phuket turuna kadar birçok seçenek Alibaba Tour yurt dışı Kurban Bayramı turları sayfasında..
Alibaba Tour’un yurt dışı Kurban Bayramı turları 1 gece konaklamadan 7 gece konaklamaya kadar 20 farklı tur seçeneği ile karşınızda.
Yurt dışı Kurban Bayramı turlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve tur programını incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://www.alibabatour.com/tur/yurt-disi--temali-turlar/kurban-bayrami-turlari
Birlikte güzel bir tatil geçirebilmek dileğiyle…
Bizi instagram’da da takip etmeyin unutmayın! https://www.instagram.com/alibabatourcom
 

250
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.