Ramazan Bayramı tatilinde yurt içinde nerelere gidebiliriz?

Ramazan Bayramı tatilinde yurt içinde nerelere gidebiliriz?

Ramazan Bayramı tatilinde yurt içinde nerelere gidebiliriz?

Ramazan ayı başladı. Göz açıp kapatıncaya kadar geçen Ramazan ayı boyunca bayram planları yapılacak. Tatilini iyi geçirmek isteyenler ise tatil rezervasyonunu çoktan yaptırdı.

Peki Ramazan Bayramı kaç gün tatil olacak? 

Geçtiğimiz senelerde dokuz günlük bayram tatili yapanlar bu sene aynı tabloya karşılaşmayı bekliyor ancak bu yıl Ramazan Bayramı hafta sonuna denk geliyor.
14 Haziran Perşembe günü arefe ile başlayan Ramazan Bayramı tatili 17 Haziran Pazar günü sona eriyor. 4 günlük tatili değerlendirmek isterseniz; İstanbul’a yakın yerlere kaçabilirsiniz.
Yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi seven biriyseniz; Alibaba Tour’un Ramazan Bayramı özel kültür turlarına göz atabilirsiniz.
Alibaba Tour’da Ramazan Bayramı’na özel Likya turundan Alaçatı’ya, Gökçeada turundan Eskişehir’e kadar birbirinden güzel kültür turlarını inceleyebilir, kendinize en uygun turu seçip dopdolu bir bayram tatili yaşayabilirsiniz.
Ramazan Bayramı’nda havalarında sıcak olacağı düşünülürse, deniz tatili herkes için cazip olacaktır. Denize girmeyi sevmiyorum diyenler için alternatif turlarımız da mevcut. İstanbul’a yakın Sapanca’da mis gibi doğa havası alabilir, Bursa’nın Trilye ve Mudanya ilçelerini gezebilir, Cumalıkızık köyünde keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Alibaba Tour'un Ramazan Bayramına özel yurt içi kültür turları şöyle;

SAPANCA – ABANT TURU

Ramazan Bayramı tatilinde yakın bir yerlere kaçmak isterseniz; size en uygun tur Ramazan Bayramı Sapanca Maşukiye Kartepe Abant Gölcük Efteni turu olacak.
1 gece konaklamalı Ramazan Bayramı Sapanca Maşukiye Kartepe Abant Gölcük Efteni turu 289 TL!
15 ve 16 Haziran hareketli turlarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayın.
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-sapanca-masukiye-kartepe-abant-golcuk-efteni-turu-1-gece-konaklamali/1-2957-16007

BURSA TURU

Bir diğer seçenek Ramazan Bayramı Bursa İznik Trilye Cumalıkızık Mudanya Gölyazı turu. İstanbul’a yakın bir yerlere gitmek isterseniz; bu tur tam da size göre.
1 gece konaklamalı, 15 ve 16 Haziran hareketli Ramazan Bayramı özel Bursa turu yalnızca 289 TL!
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayraminda-bursa-iznik-trilye-cumalikizik-mudanya-golyazi-turu/1-2956-16006

SAFRANBOLU TURU

Safranbolu’ya daha önce gitmediyseniz; bu bayram tatilinde Safranbolu Kastamonu Amasra turu yapabilirsiniz. 2 gece konaklamalı Safranbolu turunda cam seyir terasını mutlaka görmelisiniz.
14 ve 15 Haziran hareketli Safranbolu turumuza katılarak keyifli bir bayram tatili geçirmek isterseniz; Bayrama özel Safranbolu turu yalnızca 429 TL!
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-safranbolu-kastamonu-amasra-turu-2-gece-otel-konaklamali/1-2952-15998

ESKİŞEHİR – KÜTAHYA TURU

Alibaba Tour’un Ramazan Bayramı özel Ramazan Bayramı Eskişehir Odunpazarı Kütahya turuna da göz atabilirsiniz. 2 gece konaklamalı tur yalnızca 439 TL imkanıyla sizleri bekliyor. 14 ve 15 Haziran hareketli turumuzun programını incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-eskisehir-odunpazari-kutahya-turu-2-gece-konaklamali/1-2948-15992

GÖKÇEADA – BOZCAADA TURU

Ramazan Bayramı tatilinde denize girmek isterseniz kesinlikle Gökçeada Bozcaada Çanakkale turuna katılmalısınız. 2 gece konaklamalı Gökçeada Bozcaada Çanakkale turu 13 ve 14 Haziran hareketli seçenekleriyle sizleri bekliyor. Üstelik yalnızca 449 TL!
Ayrıntılı bilgi: https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-gokceada-bozcaada-canakkale-turu-2-gece-konaklamali-/1-2958-16011

AYVALIK – BOZCAADA TURU

Bir başka deniz turumuz Assos Ayvalık Bozcaada Çanakkale turu. Siz de sevdiklerinizle Ramazan Bayramı tatilini hem gezerek hem de denize girerek geçirmek isterseniz; kişi başı 459 TL imkanını kaçırmayın.
13 ve 14 Haziran hareketli turlarımızdan birini seçebilirsiniz.
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-assos-ayvalik-bozcaada-canakkale-turu--2-gece-konaklamali/1-2940-12692

GÖKÇEADA – BOZCAADA TURU

Ramazan Bayramı için bir başka alternatif Gökçeada Bozcaada Ayvalık turu. 2 gece konaklamalı tura katılarak ailece bayram tatilini doyasıya yaşayabilirsiniz.
13 ve 14 Haziran hareketli turumuz yalnızca 469 TL!
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-gokceada-bozcaada-ayvalik-2-gece-konaklamali-/1-2950-15996

KUŞADASI – ALAÇATI TURU

Alaçatı’dan vazgeçemeyenlerdenseniz o zaman bu bayram da Alaçatı’ya doğru yola çıkabilirsiniz. Alibaba Tour’un Kuşadası İzmir Çeşme Alaçatı turu yalnızca 479 TL!
13 ve 14 Haziran hareketli turumuz hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
https://www.alibabatour.com/tur-detay/ramazan-bayrami-kusadasi-izmir-cesme-alacati-2-gece-otel-konaklamasi-/1-2953-16000
 

250
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
.